Sihtasutus Eesti Filharmoonia Kammerkoor (EFK) on avalikkuse huvides tegutsev missioonipõhine kultuuriorganisatsioon, mis tegutseb kontsertide korraldamise, salvestus- ja haridustegevusega. Sihtasutuse EFK registrikood on 90012933, aadress: Toompuiestee 20, 10149, Tallinn; Tel: +372 660 9604, Mob: +372 5626 2555; e-post: epcc@epcc.ee

SA Eesti Filharmoonia Kammerkoorile tehtud toetusi kasutatakse kammerkoori missiooni täitmiseks. Eesti Filharmoonia Kammerkoori missiooniks on koorimuusika kõrgetasemeline esitamine ja salvestamine pöörates seejuures erilist tähelepanu Eesti muusika ja muusikaloojate kandepinnale nii kodu- kui ka välismaal.

Kasutustingimused

Käesolevad kasutustingimused (koos siin nimetatud dokumentidega) kohalduvad kõigile EFK annetuskeskkonna kasutajatele ja on neile õiguslikult siduvad. Toetuse tegemisega kinnitate, et olete käesolevad üldtingimused läbi lugenud ja need aktsepteerinud.

Toetuse tegemise juhis

Eesti Filharmoonia Kammerkoorile toetuse tegemiseks mine www.epcc.ee lehekülje päises olevale menüüribale ja vali sealt menüü „Toetajale“, kust avaneb info EFK toetussüsteemi kohta. Kui soovite teha annetust, vajutage nuppu „Toeta“, misjärel avaneb teile toetusvorm makse tegemiseks. Toetuse vormistamiseks tuleb täita maksevormil nõutud andmeväljad, valida teile sobiv annetussumma ning maksemeetod.

Toetuse vormistamine ja makseviisid

Toetusi on võimalik teha läbi EFK toetuskeskkonna nii ühekordselt kui ka vormistades selle igakuise püsiannetusena. Makseviisideks on vastavalt annetaja valikule, kas pangalingi või krediitkaardimakse, mida EFK annetuskeskkonnas vahendab Maksekeskus AS.

Toetuse tegemine käesolevas annetuskeskkonnas toimub väljaspool epcc.ee veebilehte turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel Teie poolt valitud panga (Luminor, LHV Pank, COOP Pank, SEB, Swedbank) internetipanga keskkonnas või krediitkaardiga (Visa/Mastercard) tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. SA EFK-l puudub ligipääs annetaja panga- ja krediitkaardi andmetele.

Makseviisid

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
NB! Kahjuks ei võimalda maksemeetod Internetipank püsiannetusi. Palun kasuta krediitkaardimakse maksemeetodit püsiannetuse tegemiseks.
Annetuse valuutaks on euro.

Maksutagastuse tingimused

SA EFK kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja.

Eraisikuna saate tehtud annetuse oma tulust maha arvata juhul, kui teete selle ühendusele, mis on kantud valitsuse tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja (EFK on kantud).

Kui soovite saada sihtasutusele Eesti Filharmoonia Kammerkoor tehtud annetustelt tagasi tulumaksuosa, siis lisage märge EFK toetusankeedile „soovin tulumaksutagastust“ ning lisage oma eesnimi, perekonnanimi ja isikukood. Sihtasutusel on kohustus edastada tulumaksutagastust soovivate toetuse teinud isikute annetusandmed EMTA-le ning vastav info kajastub automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

  • Kokku saab toetaja maha arvata kuni 1200 € oma sama aasta tulust, millest on tehtud juba teised mahaarvamised (kodulaenu intressid, koolituskulud jms). /Tulumaksuseadus § 282 lõige 1/. Maksuamet võib nõuda annetuse dokumentaalset tõestamist.
  • Juriidiline isik ehk ettevõte saab maksuvabalt annetada kuni 10% oma mullusest kasumist või 3% sama aasta palgafondist. /Tulumaksuseaduse § 49 lõige 2/

Sihtasutusele oma tulumaksuosa tagasisaamise soovist teatanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Privaatsus ja isikuandmete töötlemine

Sihtasutus Eesti Filharmoonia Kammerkoor on toetaja isikuandmete vastutav töötleja ning kinnitab, et järgib oma tegevuses kõiki GDPRi nõudeid. Toetussüsteemi kasutaja andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele. Teie poolt vabatahtlikult sisestatud isikuandmeid kasutab SA EFK toetuse töötlemiseks ning tulumaksuosa tagastamiseks, edastades vajaminevad isikuandmed vastavalt maksete teostamiseks volitatud töötleja Maksekeskus AS-le või Maksu- ja Tolliametile tulumaksuosa tagastamiseks.

SA EFK talletab Teie nõusolekul antud isikuandmed oma andmebaasi ja saadab Teile uudiskirju e- maili aadressi kaudu ainult juhul, kui olete selleks avaldanud soovi ning sisestanud veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Teil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest uudiskirjadest andes sellest meile teada e- kirja teel epcc@epcc.ee või järgides uudiskirjas toodud juhiseid.

NB! Täpsemalt on võimalik isikuandmete töötlemise põhimõtetega tutvuda lugedes EFK Privaatsuspoliitikat.

Vaidluste ja probleemide lahendamine

Juhul, kui Teil on toetuse vormistamise, EFK toetussüsteemi kasutamistingimuste või isikuandmete töötlemise osas meile pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile epcc@epcc.ee või helistada telefonidel: +372 660 9604 või +372 5626 2555

Tagasi