Loo sündmust

Kutsume Sind kaasa, loomaks võimalusi Eesti ühiskonnale oluliste muusikasündmuste ja tegevuste läbiviimiseks. Tunne end osana EFK kogukonnast ja anna oma panus EFK haridusprogrammi, heategevusprojektidesse, salvestuste tegemisse, kontsertidesse või otseülekannetesse EPCC.TV kanalil.

Vaata eelolevaid sündmusi ja tee sihtotstarbeline toetus või ettepanek meile:

 

Dirigent Tõnu Kaljuste ja EFK kontserdil „Tormis 90. Tormise Tuules“ Noblessneri valukojas.
Foto: Siim Vahuri

EFK kontserdihooaeg 2023/2024

Eesti Filharmoonia Kammerkoori missiooniks on koorimuusika kõrgetasemeline esitamine ja salvestamine pöörates seejuures erilist tähelepanu Eesti muusika ja muusikaloojate kandepinnale nii kodu- kui ka välismaal. Anname hooajas ligikaudu 60-70 kontserti nii Eestis kui ka välismaal. Ole osaline ja anna hoogu!

Toeta
Toeta

 

 

ECM Records asutaja Manfred Eicher, helilooja Arvo Pärt ja dirigent Tõnu Kaljuste, EFK ja TKO. Arvo Pärdi autoriõhtul Hamburgi Elbphilharmonie’s.
Foto: Luciano Rossetti

Otseülekanded digitaalses kontserdisaalis EPCC.TV

EPCC.TV on EFK digitaalne kontserdisaal, veebiplatvorm, kus on võimalik vaadata otseülekandeid meie kontsertidelt ja kuhu on koondatud valik varasematest esinemistest, väärtuslikest saadetest, intervjuudest ning lavatagusest elust. EPCC.TV on pidevalt täienev kanal, mille eesmärk on muuta EFK muusikaline tegevus ja pärand kättesaadavaks võimalikult kvaliteetses helis ja pildis kõigile huvilistele nii Eestis kui välismaal. Anna oma panus selleks, et kultuurisõbrad kogu maailmas saaksid osa Eesti muusikast ja muusikute tegemistest!

Toeta
Toeta

 

 

Dirigent Kaspars Putninš ja helirežissöör Jens Braun salvestusel EFK-ga Niguliste kirikus.
Foto: Kaupo Kikkas

Salvestustegevus ja heliplaadid

Jätkuna Eesti ühe nimekama kaasaegse helilooja Tõnu Kõrvitsa menukatele koori- ja keelpillitsüklitele „Lageda laulud“ (2015) ja „Sina oled valgus ja hommik“ (2019), valmis EFK tellimusel kolmas osa suurejoonelisest muusikatriloogiast. “Tiibade hääl” on eestikeelne ja pühendatud Ameerika naislendurile Amelia Earhart’ile. Doris Kareva tekstidele loodud uue teose salvestus toimus 2021. aasta mais taaskord suurepärase koosluse – dirigent Risto Joost, Tallinna Kammerorkester ja Eesti Filharmoonia Kammerkoor – esituses. Toeta plaadi ilmumist!

Toeta
Toeta

 

 

Kui Sa ei leidnud meelepärast toetusprojekti või kui Sul on hea ettepanek meile, võta julgelt ühendust: telefonil +372 56639399 või aadressil annika.kuuda@epcc.ee! Loome koos sündmusi!