SA Eesti Filharmoonia Kammerkoori juhatuse liige
Esper Linnamägi

Tere head Eesti Filharmoonia Kammerkoori sõbrad, toetajad ja kaasamõtlejad!

Eesti Filharmoonia Kammerkoori südameasjaks on aastakümneid olnud Eesti kultuur ja professionaalse koorilaulu traditsioon. Oleme uhked Eesti muusika üle, mida saame esitada kodus ja tutvustada väljaspool, et hoida meie riiki maailmakaardil. Soovime järjekindlalt kaasa aidata Eesti koorikultuuri arengule ning toetada noori muusika avastamisel. Kutsume Sind EFK kogukonda ja toetajate ringi, kus saaksid koos meiega kogeda võimsaid elamusi, jagamis- ja avastamisrõõmu ning värsket energiat uutest ideedest!

Iga panus loeb. Vaata edasi ja vali endale sobiv toetuse summa siit:

Toeta

Meist

Gramophone’i ja kahe Grammy auhinnaga pärjatud professionaalne Eesti Filharmoonia Kammerkoor (EFK) on Eesti üks tuntumaid klassikalise muusika kollektiive, kes tegeleb peamiselt Eesti kultuuri ja muusika tutvustamise ning jäädvustamisega. Eeskätt Arvo Pärdi ja Veljo Tormise loomingu esitustega kuulsaks saanud EFK tegevusvaldkondadeks on kontserdid, salvestamine ja muusikahariduse mitmekesistamine. Hooaja jooksul annab koor u. 60–70 kontserti nii Eestis kui välismaal, mida külastab ligikaudu 40 000 inimest aastas. Märgilised on EFK rahvusvahelised koostööd silmapaistvate orkestrite ja dirigentidega (nt Claudio Abbado, Marc Minkowski, Sir Colin Davis, Gustavo Dudamel jt) ning esinemised mainekatel muusikafestivalidel ja lavadel (mh BBC Proms, Sydney Ooperimaja, Amsterdami Concertgebouw, New York Lincoln Center, Carnegie Hall, Viini Kontserdimaja jt). Olles suurima diskograafiaga Eesti muusikakollektiiv, on EFK ka kõige kuulatavam Eesti klassikalise muusika artist Spotify’s (üle 60 000 kuulaja kuus). Vaata meie esinemisi videokanalilt EPCC.TV.

 

EFK ja Austraalia Kammerorkester kontserditurneel Austraalias, Sydney City Recital Hall’is. Foto: Maria Boyadgis

 

Meie toetajale

Eesti Filharmoonia Kammerkoor on missioonipõhine organisatsioon ja seetõttu on meile peale Eesti Vabariigi panuse väga oluline heade toetajate ja koostööpartnerite abi. Meid saab toetada läbi järgnevate võimaluste: Ühekordne toetus | EFK partnerlusprogramm | Sihtotstarbeline toetus – Loo sündmust | EFK Toetajate Ring | NFT

Kõige lihtsam võimalus meie tegevuse toetamiseks on teha ühekordne annetus. Palun tutvu eelnevalt kasutustingimustega ja maksutagastuse võimalusega.

Toeta

 

Partnerile

Eesti Filharmoonia Kammerkoor on tugev kaubamärk ja kultuuriorganisatsioon, mis võitnud usalduse erinevates muusikaprojektides nii Eestis kui välismaal juba 40 aasta jooksul. Oleme paindlikud ja avatud. Meiega on põnev ja huvitav ning usume, et tänu pikaaegsele tegutsemiskogemusele suudame pakkuda olulist lisaväärtust kõigile oma praegustele ja tulevastele koostööpartneritele. Tutvu lähemalt EFK partnerlusprogrammi hüvedega ning asu Eesti professionaalse muusikakultuuri toetajaks tegudes või rahaliselt:

EFK partnerluse hüvedToeta
Toeta

 

Kui Sina või Sinu organisatsioon sooviks kaasa mõelda ja panustada EFK tegevusse, siis võta julgelt ühendust EFK partnerlussuhete juhi Annika Kuudaga telefonil +372 56639399 või kirjuta meile aadressil annika.kuuda@epcc.ee