Eesti Filharmoonia Kammerkoori Toetajate Ring

on meie tegevuse toetuseks loodud selts, millega soovime tõsta esile ja viia omavahel kokku kammerkoori arengusse panustavaid annetajaid. See on suurepärane võimalus olla personaalselt kaasatud EFK kogukonda ja jälgida kõrvalt kammerkoori kulgemisteed kogu hooaja vältel. EFK Toetajate Ringi liikmetel avaneb võimalus kohtuda esmaklassilistel kontsertidel, kinnistel klubiõhtutel, olla kutsutud külaline EFK kontserdihooaja pidulikel koosviibimistel, nautida uusi EFK salvestusi ning saada ligipääs kammerkoori muusikaprojektide kuluaaridesse.

EFK Toetajate Ringi üldisem idee on luua metseenide võrgustik, kes peab oluliseks panustada professionaalse kammerkoori heasse käekäiku ning läbi selle Eesti muusika ja kultuuripärandi hoidmisse ning edendamisse laiemalt.

EFK Toetajate Ringiga saab ühineda alates 200-eurosest annetusest aastas. Liitumiseks palume Sul täita liitumisvorm oma kontaktandmetega ning teha sobivas summas toetus. Liikmestaatuse kinnitamiseks võtame Sinuga isiklikult ühendust. Aitäh ja põnevate kohtumisteni meie ringis!

Dirigent Tõnu Kaljuste ja EFK festivalil Wratislavia Cantans, Wrocławi Ülikooli kirikus, Poolas. Foto: Bogusław Beszłej

 

Liitu ja toeta
Liitu ja toeta

 

Kui Sul tekkis küsimusi, võta julgelt ühendust EFK partnerlussuhete juhi Annika Kuudaga telefonil +372 56639399 või aadressil annika.kuuda@epcc.ee