Foto: Herkki-Erich Merila

Cätly Talvik (alt) on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli kooridirigeerimise erialal 2012. aastal. 2018. aastal lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias klassikalise laulu erialal ja on täiendanud ennast Kaia Urbi juures.

Laulmisega on Cätly tegelenud päris pisikesest saati. Kuni 2011. aastani laulis ta ETV Noortekooris.  Ta on teinud kaasa ka mitmes üle-eestilises kollektiivis ning kammerkoorides Collegium Musicale ja Voces Musicales. Alates 2011. aastast laulab ta Euroopa Kooriakadeemias, kus on teinud koostööd selliste dirigentidega, nagu Sylvain Cambreling, Gustavo Dudamel ja Paavo Järvi. 2016. aastal liitus ta Euroopa Vokaalsolistide projektidega.

Cätly on töötanud veel nii koorijuhina kui ka muusikaõpetajana lasteaias ja koolis. Aastatel 2013-2018 juhatas Riisipere Kammerkoori.

Eesti Filharmoonia Kammerkooris laulab Cätly alates 2014. aastast, kuid hooaja 2016/2017 veetis ta kodus pisipojaga. Tema lemmikuteks kammerkoori repertuaaris on enamik Arvo Pärdi loomingust.

Oma vaba aja veedabki ta peamiselt väikese poja, abikaasa ja kahe koera seltsis. Lisaks meeldib talle tööväliselt väga reisida ja seda kõike ka pildile püüda.